حجت الاسلام منصوری خواه در دومین نشست گروه های تبلیغ نوین

به گزارش خبرنگار بلاغ دومين نشست گروه هاي تبليغ نوين به همت اداره کل تبليغ نوين دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم پيش از ظهر امروز در سالن اجتماعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شد.

در ابتداي اين نشست حجت الاسلام و المسلمين دکتر عليزاده موسوي پس از توضيحاتي در خصوص فعاليتهاي گسترده جريان هاي تکفيري و وهابيت در عرصه هنر, رسانه و فضاي مجازي، به بيان راهکارهايي در زمينه مقابله با وهابيت و جريان هاي تکفيري پرداخت.

در ادامه اين نشست پس از رونمايي از برخي آثار توليدي گروه هاي مکتوب هنري، حجت الاسلام و المسلمين قطبي با اشاره به اهميت فرهنگ قرآني و شکل گيري آن در جوامع اسلامي، اولويتها و راهکارهاي توسعه و ترويج فرهنگ قرآني را در جامعه تشريح کرد.

در بخش ديگر اين نشست دکتر معيني پور گزارشي از رصد جريانات فرهنگي در سالهاي اخير را ارائه کرد و مورد بررسي و آسيب شناسي قرار داد.

در پايان اين جلسه نيز حجت الاسلام و المسلمين روستا آزاد معاون فرهنگي و تبليغي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم به اهميت پاسخ گويي به نيازهاي مخاطبان در زمينه هاي مختلف در عرصه تبليغ نوين اشاره کرد.

لازم به ذکر است در اين نشست از شبکه اجتماعي وصفحه اينستاگرام بلاغ، مرکز دانلود هاي اسلامي، وب سايت تحليلي بازي هاي رايانه اي، مرکز جامع تبليغي نور الهدي، سايت بازار فرهنگي و سايت ائمه جمعه جنوب شرق رونمايي شد.

منصوری خواه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *