دپارتمان ها

دپارتمان زبان کره

دپارتمان زبان کره‌ای، با سالها تجربه در زمینه آموزش این زبان مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی می باشد. استفاده از آخرین روشهای آموزشی در کنار بهره گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندیهای مرتبط بوده اند.تنوع و همچنین به روز رسانی مستمر دوره ها بر اساس شرایط روز می تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح در بحث فراگیری و آموزش زبان کره‌ای مرتفع سازد.

دپارتمان زبان روسی

یادگیری زبان روسی را در بهترین مرکز زبان روسی قم تجربه کنید. آموزش زبان روسی برای بسیاری از افراد یکی از مهم‌ترین اهداف می‌‌باشد. ما در دوره‌های آموزش زبان روسی خود ، از بهترین و جدیدترین متد‌های آموزش زبان روسی روز دنیا استفاده می کنیم و علاوه بر استفاده از کتاب‌های روز زبان روسی از نرم افزار ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان روسی استفاده می شود. استفاده از اساتید native روسی در دوره‌ها می‌تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد. اساتید با تجربه این مرکز در آموزش زبان روسی در دوره های مکالمه زبان روسی شما را در زمانی مناسب به هدف خود می رساند.

دپارتمان زبان چینی

یادگیری زبان چینی را در بهترین مرکز زبان چینی قم تجربه کنید. آموزش زبان چینی برای بسیاری از افراد یکی از مهم‌ترین اهداف می‌باشد. ما در دوره‌های آموزش زبان چینی خود ، از بهترین و جدیدترین متد های آموزش زبان چینی روز دنیا استفاده می کنیم و علاوه بر استفاده از کتاب های روز زبان چینی از نرم افزار‌ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان چینی استفاده می‌شود. استفاده از اساتید native چینی در دوره‌ها می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد. اساتید با تجربه این مرکز در آموزش زبان چینی در دوره های مکالمه زبان چینی شما را در زمانی مناسب به هدف خود می‌رساند.